Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, która zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego. I choć w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać jeszcze do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, to jednak liturgia będzie już kierować nasz wzrok na Pana Jezusa, który rozpoczyna swoją publiczną działalność.
2. Także dziś, mimo że to pierwsza niedziela miesiąca nie ma tradycyjnego wystawienia Najśw. Sakramentu, ale o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na jasełka w wykonaniu dzieci, nauczycieli i rodziców ze SP w Połczynie.
3. W poniedziałek modlić się będziemy do Ducha Świętego.
4. We wtorek uczcimy św. Michała Archanioła. Godzinki rozpoczną się o godz. 7.55 i 18.25.
5. Za tydzień przypada nasza miesięczna zbiórka budowlana.
6. W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Przeżyjmy je w duchu bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i serdecznej rozmowy z duszpasterzem. Plan kolędy na pozostałe dni jest następujący:
Poniedziałek – Miotka i Słowackiego
Wtorek – Reja
Środa – Połczyno Bis (od Słonecznej do Mickiewicza oraz Tulipanowa 1-7)
Czwartek – Połczyno Bis (od Ziołowej do Zachodniej oraz Tulipanowa 12-18, Bratkowa)
Piątek – Połczyno Bis (reszta)
Sobota – Sławutowo
7. Przypominamy, że od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy o godz. 15.00, zaś w sobotę od godz. 10.00. Natomiast sprawy biurowe prosimy załatwiać zaraz po mszach świętych.

Copyright © 2015 Przystań Miłosierdzia. Wszystkie prawa zastrzeżone