5. Niedziela w Okresie Zwykłym

1. Dziś o godz. 17.00 rozpocznie się comiesięczne nabożeństwo adoracji Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.
2. Comiesięczne nabożeństwa do Ducha Świętego i św. Michała Archanioła odprawimy w przyszłym tygodniu.
3. W czwartek wspominamy św. Józefinę Bakhitę i jest to jednocześnie, ustanowiony przez papieża Benedykta XVI, IV Międzynarodowy Dzień Modlitw i Refleksji na temat Walki z Handlem Ludźmi.
4. W sobotę obchodzimy 98 rocz. Zaślubin Polski z Morzem. Początek uroczystości na rynku o godz. 9.30, potem przemarsz do Fary i msza św. w int. Ojczyzny. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w uroczystościach.
5. W przyszłą niedzielę przypada nasza miesięczna zbiórka budowlana.
6. Kandydatów do bierzmowania pragniemy poinformować, że uroczystość udzielenia tego sakramentu odbędzie się 27 lutego o godz. 18.00.
7. Ks. Bartosz Nowak, nasz były wikariusz, organizuje pielgrzymkę do Włoch w 50. rocz. śmierci św. o. Pio i w 100-lecie otrzymania stygmatów. Termin pielgrzymki to od 5 do 16 października br. Cena 700 złotych i 460 euro. Cena obejmuje przejazd autokarem, noclegi w hotelach, śniadania i obiadokolacje, opiekę pilota, wstęp do zwiedzanych obiektów oraz bilety komunikacji miejskiej w Rzymie. Zapisy i bliższe informacje u ks. Bartosza.
8. Burmistrz Pucka organizuje bezpłatne szkolenie w zakresie obsługi komputera dla wszystkich chętnych mieszkańców. Szczególnie zapraszamy osoby powyżej 50. roku życia. Kurs jest w pełni finansowany z funduszu europejskiego. Zapisy po każdej mszy św. przy drzwiach kościoła.
9. Zmarł nasz parafianin, śp. Kazimierz Potrykus, zam. Puck, ul. Jaśminowa. Pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 10.00.

Copyright © 2015 Przystań Miłosierdzia. Wszystkie prawa zastrzeżone