32. Niedziela w Okresie Zwykłym

1. Dziś przypada nasza miesięczna kolekta budowlana. Za wszelką łaskawość serdecznie dziękujemy.
2. Także dzisiaj katolicy w Polsce po raz 10. obchodzą Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Łączymy się w modlitwie i wspieramy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wiary
3. W tym tygodniu w wypominkach jednorazowych modlić się będziemy w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 8.30 i 17.30.
4. W środę o godz. 18.00 kolejna listopadowa msza św. wspólna za zmarłych.
5. W piątek zapraszamy czcicieli Szkaplerza Świętego na ich comiesięczne spotkanie formacyjne.
6. W najbliższą sobotę o godz. 16.00 rozpocznie się kolejne nabożeństwo o uzdrowienie na duszy i na ciele. Msza św. wieczorna o godz. 17.00.
7. W przyszłą niedzielę w czasie sumy poświęcimy bożonarodzeniowe opłatki.
8. Także w przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Dominika Fiszera, duszpasterza z Ukrainy. Wygłosi on słowo Boże, a przy drzwiach będzie zbiórka, aby wspomóc jego działalność duszpasterską.
9. Przypominamy, że w sobotę 24 listopada przypada IV Święto Małżeństw i Rodzin w Przystani Miłosierdzia. O godz. 17.00 uroczysta msza św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.
10. Zmarła nasza parafianka śp. Zofia Melzer ze Sławutowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 10.30 w kaplicy w Sławutowie. Zmarła także śp. Hygina Detlaf z Pucka z ul. Matejki, której pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 10.00. Oba pogrzeby poprzedzi różaniec za zmarłe
11. Przy wejściu do kościoła możemy nabyć najnowszą prasę religijną:
– „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i Biuletyn „Głos Siostry Faustyny” (ich tematem głównym jest 100. rocz. Niepodległości)
– dla dzieci: „Ola i Jaś”
12. W rozpoczynającym się tygodniu niech Pan Jezus otacza swoją opieką solenizantów, których jest 67 (najstarsza parafianka liczy sobie 83 urodziny) i jubilatów, to 16 para (najdłuższy staż to 53 i 60 lat). Gratulujemy i szczęść Boże.

Copyright © 2015 Przystań Miłosierdzia. Wszystkie prawa zastrzeżone