Ogłoszenia duszpasterskie

1. Kolekta budowlana z ubiegłej niedzieli wyniosła 7650 złotych. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.
2. Przez te kolejne majowe dni razem z Maryją trwamy na modlitwie podczas nabożeństwa majowego, które celebrujemy w naszym kościele codziennie o godz. 8.30 i 17.30.
3. We wtorek zapraszamy czcicieli Szkaplerza świętego na kolejne spotkanie formacyjne. Rozpocznie się ono wyjątkowo nie różańcem, ale nabożeństwem majowym.
4. Kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum w tym tygodniu zapraszamy wyjątkowo w czwartek po wieczornej mszy św.
5. W sobotę 8 czerwca parafia planuje wyjazd na Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego do Gdańska. Czuwanie rozpocznie się o g. 20.00 w jednym z kościołów stacyjny, skąd nastąpi przejście procesyjne do Bazyliki Mariackiej i wspólna Msza św. o północy dla wszystkich ruchów i wspólnot naszej Archidiecezji. Zbiórka przed wyjazdem o godz. 19.00 powrót koło 3.00. Koszt przejazdu 20 zł.
6. Natomiast w niedzielę 9 czerwca planowany jest wyjazd na film pt. „Przypływ wiary” (film z napisami). Całkowity koszt to 30 zł. Wyjazd o godz. 16.00.
7. Zapisy na oba wyjazdy w zakrystii.
8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszego parafianina śp. Franciszka Cysewskiego z Pucka z ul. Kraszewskiego, którego Pan wezwał do wieczności.
9. Przy wejściu do kościoła można nabyć najnowszą prasę katolicką:
– „Niedziela” (pisze o miejscu Chrystusa w przestrzeni europejskiej)
– „Gość Niedzielny” (zastanawia się ‚Po co Bogu człowiek?’)
– „Głos Siostry Faustyny (zawiera m.in. wspomnienia z pielgrzymki na Podlasie)
– dla dzieci „Ola i Jaś”
10. Serdeczne życzenia kierujemy na ręce tegotygodniowych solenizantów, których jest ich 104 (w tym najstarsza parafianka liczy sobie 90 lata) oraz jubilatów, których jest 3 pary (najdłuższy staż to 33 lat). Wszelkiego dobra i szczęść Boże.

Copyright © 2015 Przystań Miłosierdzia. Wszystkie prawa zastrzeżone