Ogłoszenia duszpasterskie

1. Kolekta budowlana z ubiegłej niedzieli wyniosła 8060 zł. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękujemy.
2. We wtorek Dzień Babci, zaś w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
3. W czwartek modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
4. W całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w najbliższą sobotę, 25 stycznia, w święto Nawrócenia św. Pawła.
5. W ostatnim tygodniu kolęd odwiedzimy parafian: poniedziałek – Wejherowska (bez bloku 47); wtorek – Wejherowska 47
6. Kolędę rozpoczynamy od godz. 15.00.
7. Od środy wracamy do stałych godzin urzędowania biura parafialnego oraz do stałego porządku mszy świętych i na wieczorną Eucharystię zapraszamy o godz. 18.00.
8. W sobotę o godz. 16.00 zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo o uzdrowienie na duszy i na ciele. Przypominamy, że w tym dniu wieczorna msza św. rozpocznie się o godz. 17.00.
9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszą parafiankę, śp. Annę Krukowską z Pucka, ul. Reja, którą Pan wezwał przed swoje Oblicze. Zmarła też śp. Barbara Kamińska-Kałuża z Połczyna Bis z ul. Wesołej, której pogrzeb odbędzie się we Władysławowie.
10. W przyszłą niedzielę około pół godziny przed Sumą i w czasie mszy św. zaśpiewa chór św. Cecylii z Fary.
11. Przy wejściu do kościoła można nabyć najnowszą prasę katolicką.
– „Gość Niedzielny” i „Niedziela” (tematem numeru oby tygodników jest jedność chrześcijan)
– „Głos Siostry Faustyny” (z refleksją o nawróceniu św. Pawła)
– dla dzieci „Ola i Jaś” i „Mały Gość Niedzielny”
12. Solenizantom w liczbie 81 (najstarsi panowie mają 84 i 88 i 89 lat) i jubilatom, czyli 10 parom (najdłuższy staż to 45 i 47 lat) w rozpoczynającym się tygodniu życzymy wielu łask Bożych.

Copyright © 2015 Przystań Miłosierdzia. Wszystkie prawa zastrzeżone