Przystań

Miłosierdzia

Druga Niedziela Zwykła

17 stycznia 2021
  1. Kolekta inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 7245 zł. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękujemy.
  2. W poniedziałek rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”. Pan Jezus dał nam przykład modlitwy, abyśmy byli jedno. Niech ten czas będzie dla nas okazją do modlitwy i refleksji nad tym, czy wykorzystujemy wszystkie dary i umiejętności, żebyśmy byli znakiem jedności w dzisiejszym świecie.
  3. Także jutro zapraszamy na msze św. i Godzinki o św. Michale Archaniele. Początek o godz. 7.55 i 17.25.
  4. We wtorek poprzez łącza internetowe o godz. 20.15 na konferencję zapraszamy czcicieli św. o. Pio.
  5. W czwartek 21 stycznia będziemy obchodzili Dzień Babci, a następnego dnia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o kochanych babciach i dziadkach. Oni zawsze mają dla nas czas i okazują nam miłość. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej szczególnej miłości.
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Jerzy Klejsa. Zmarł też śp. Zygmunt Ziemann, zam. Połczyno, ul. Kasztanowa, którego pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 10.00. Niech Pan przyjmie ich do swej chwały.
  7. Na stoliku pod chórem wyłożona jest prasa katolicka.
  8. Tegotygodniowym solenizantom, których jest 70 (najstarsi parafianie mają 85 i 89 lat) oraz jubilatom, to jest 10 parom (najdłuższy staż to 47 i 48 lat) życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Wszystkim zaś życzymy miłej i błogosławionej niedzieli.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia