Przystań

Miłosierdzia

Jedenasta Niedziela Zwykła

16 czerwca 2024
 1. Nabożeństwo czerwcowe: w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 w tygodniu po porannej i wieczornej eucharystii.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od poniedziałku do soboty po zakończeniu porannej Mszy św. do godz. 17.30. Zachęcamy do trwania przy Jezusie Eucharystycznym.
 3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W piątek 21 czerwca przypada ostatni dzień roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców na Mszę św. dziękczynną o godz. 18.00.
 5. W sobotę 22 czerwca w Archikatedrze Oliwskiej odbędą się święcenia diakonatu. Otoczmy kandydatów naszą intencją modlitewną.
 6. Zbiórka dla dzieci wyjeżdżających na wakacyjny wyjazd do Białki Tatrzańskiej w sobotę, 22.06 o godz. 9.00 pod kościołem. Powrót w sobotę, 29.06 o godz. 21.00. Już dziś życzymy wszystkim wyjeżdzającym dobrego odpoczynku i szczęśliwej podroży.
 7. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii przedstawiciela Gdańskiego Seminarium Duchownego. Taca przeznaczona jest na funkcjonowanie seminarium.
 8. Kolekta budowlana z ubiegłej niedzieli wyniosła 11.017 zł. Plus dodatkowo została złożona ofiara przez naszego parafianina w wysokości 3 tys. Jeszcze raz wszystkim Bóg zapłać za złożone ofiary. Prace w kruchcie kościoła zostały zakończone. Obecnie trwa remont salki duszpasterskiej w domu parafialnym.
 9. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne wyjątkowo w piątek od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od 9.15 – 10.00. We wtorek i czwartek będzie nieczynne.
 10. Podziękowania dla wszystkich sprzątających w tygodniu naszą świątynię. Osobom, które posprzątały kruchtę po remoncie oraz za wykonane prace porządkowe i ułożone kwiaty.
 11. Pod chórem do nabycia najnowsza prasa katolicka.
 12. Gościom i Drogim parafianom życzymy, dobrej niedzieli oraz pełnego Bożej łaski tygodnia.

 

 

Szczęść Boże,

ks. proboszcz Mariusz Kunicki

© Copyright 2024 - Przystań Miłosierdzia