Przystań

Miłosierdzia

Kiermasz świąteczny

08 grudnia 2021

Zbliża się radosny czas Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowujemy się by był to szczególny czas pełen rodzinnej miłości i przyjaźni, ciepła i radości, życzliwości i pogody ducha,  by był to czas pełen Miłosierdzia Bożego. Jest to też czas gdzie  każdy stara się o prezenty dla bliskich, taki niezwykły prezent na Boże Narodzenie podarowany prosto z serca i z chęci sprawienia bliskiej osobie, jak największej radości.

 

Serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny, organizowany przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy, który odbędzie się w Pucku przy kościele Św. Faustyny Kowalskiej w  niedzielę 12 grudnia 2021 roku.

 

Będzie można zakupić oryginalne, piękne ręcznie zrobione ozdoby, stroiki świąteczne wykonane przez naszych pracowników i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy. Do nabycia  wiele wspaniałości , pomysły na prezenty, których z pewnością nie znajdziecie w sklepach!

 

Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na terapię i wypoczynek osób niepełnosprawnych umysłowo.

 

 

PUCKIE STOWARZYSZENIE WSPIERAJĄCE OSOBY

NIEPEŁNOSPRAWNE UMYSŁOWO

„ RAZEM ”

 

11 maja 2024
Za trzy tygodnie planuje urlop w Polsce, a także prace animacji misyjnej w niedziele w
10 maja 2024
Nasza Archidiecezja gdańska poprzez peregrynację relikwii Świętego Wojciecha w poszczególnych parafiach, przeżywa czas przygotowana do
09 maja 2024
Zapraszamy na nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie na duszy i na ciele, które odbędzie się

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia