© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia 

 1. Dziś obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka w celu podkreślenia znaczenia i ważności Pisma Świętego w naszym życiu. Trwa też Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
 2. W tygodniu zakończyła się kolęda w naszej wspólnocie. Ze wglądu na pandemię po raz kolejny w zmienionej formie. Bardzo dziękujemy za wspólną modlitwę podczas odprawianych Mszy Św. za spotkania i życzliwość oraz za złożone ofiary, które przeznaczamy na remont dachu kościoła.
 3. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. dziś po Mszy o godz. 11.30.
 4. W tygodniu Msza Św. popołudniu o godz. 18.00.
 5. W środę zapraszamy na Nowennę do św. Józefa o godz. 8.30 i 18.00. O godz. 8.30 msza św. wspólna za zmarłych.
 6. Również w środę katecheza dla kandydatów do bierzmowania o godz. 19.00 w kościele.
 7. W piątek 28 stycznia po wieczornej Mszy Św. o godz. 19.00 w salce parafialnej zapraszamy na kolejne spotkanie synodalne.
 8. Zachęcamy do wzięcia udziału w nabożeństwie o uzdrowienie na ciele i duszy, które odbędzie się w sobotę 29 stycznia. Plan spotkania: od godz. 17.15 spowiedź święta, o 18.00 Eucharystia z intencją o uzdrowienie. Po Mszy Św. część dalsza wspólnej modlitwy do godz. ok. 19.45.
 9. Informujemy, że kurs przedmałżeński w Farze Puckiej rozpocznie się w sobotę 5 lutego i trwać będzie przez 5 sobót. Spotkania zawsze o godz. 16.00.
 10. W przyszłym tygodniu po Mszach Św. odbędzie się zbiórka do puszki na dokończenie remontu kapliczki w Połczynie. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to piękne dzieło.
 11. Wyrażamy naszą wdzięczność osobom, które w tym tygodniu zadbały o czystość naszej świątyni.
 12. Pod chórem do nabycia: Tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz Głos Siostry Faustyny.
 13. W tygodniu odbył się pogrzeb +Zdzisława Madaj l. 59 zamieszkałego w Sławutowie. Polećmy zmarłego miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
 14. Solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask od Boga, orędownictwa naszej patronki św. Faustyny. Dołączamy także dar modlitwy.
23 stycznia 2022

Niedziela Słowa Bożego

Przystań

Miłosierdzia