Przystań

Miłosierdzia

Niedziela Słowa Bożego

23 stycznia 2022
 1. Dziś obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka w celu podkreślenia znaczenia i ważności Pisma Świętego w naszym życiu. Trwa też Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
 2. W tygodniu zakończyła się kolęda w naszej wspólnocie. Ze wglądu na pandemię po raz kolejny w zmienionej formie. Bardzo dziękujemy za wspólną modlitwę podczas odprawianych Mszy Św. za spotkania i życzliwość oraz za złożone ofiary, które przeznaczamy na remont dachu kościoła.
 3. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. dziś po Mszy o godz. 11.30.
 4. W tygodniu Msza Św. popołudniu o godz. 18.00.
 5. W środę zapraszamy na Nowennę do św. Józefa o godz. 8.30 i 18.00. O godz. 8.30 msza św. wspólna za zmarłych.
 6. Również w środę katecheza dla kandydatów do bierzmowania o godz. 19.00 w kościele.
 7. W piątek 28 stycznia po wieczornej Mszy Św. o godz. 19.00 w salce parafialnej zapraszamy na kolejne spotkanie synodalne.
 8. Zachęcamy do wzięcia udziału w nabożeństwie o uzdrowienie na ciele i duszy, które odbędzie się w sobotę 29 stycznia. Plan spotkania: od godz. 17.15 spowiedź święta, o 18.00 Eucharystia z intencją o uzdrowienie. Po Mszy Św. część dalsza wspólnej modlitwy do godz. ok. 19.45.
 9. Informujemy, że kurs przedmałżeński w Farze Puckiej rozpocznie się w sobotę 5 lutego i trwać będzie przez 5 sobót. Spotkania zawsze o godz. 16.00.
 10. W przyszłym tygodniu po Mszach Św. odbędzie się zbiórka do puszki na dokończenie remontu kapliczki w Połczynie. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to piękne dzieło.
 11. Wyrażamy naszą wdzięczność osobom, które w tym tygodniu zadbały o czystość naszej świątyni.
 12. Pod chórem do nabycia: Tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz Głos Siostry Faustyny.
 13. W tygodniu odbył się pogrzeb +Zdzisława Madaj l. 59 zamieszkałego w Sławutowie. Polećmy zmarłego miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
 14. Solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask od Boga, orędownictwa naszej patronki św. Faustyny. Dołączamy także dar modlitwy.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia