Przystań

Miłosierdzia

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

09 kwietnia 2023
  1. Msze Św. w Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego sprawowane będą o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00, oraz o godz. 7.00 w Sławutowie.
  2. Nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia, dzisiaj i jutro o godz. 15.00 w tygodniu (od wtorku do soboty po wieczornej Mszy Św.).
  3. W drugi dzień świąt wszystkie Msze Św. według porządku niedzielnego. W Sławutowie o godz. 8.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 8.30 i 18.00.
  5. Najbliższy tydzień to oktawa świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W związku z oktawą w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Tego dnia będzie miała miejsce zbiórka do puszek na rzecz Caritas naszej archidiecezji.
  7. Kierujemy podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w świąteczne przygotowania i przebieg uroczystej liturgii. Służbie liturgicznej ołtarza, szafarzom organistom. Straży Pożarnej, osobom przygotowującym Ciemnicę i Grób Pański. Dziękujemy za przygotowanie dekoracji kwiatowej oraz posprzątanie świątyni a także prace porządkowe wykonane wokół niej.
  8. Na stojaku pod chórem można nabyć najnowszą prasę katolicką.
  9. Niech święta Wielkiej Nocy przyniosą nam duchowe odrodzenie, napełniając pokojem i dają siłę na codzienne życie. Błogosławionych, zdrowych i pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla całej Wspólnoty Parafialnej oraz przybyłych Gości.

 

Ks. Mariusz Kunicki

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia