Przystań

Miłosierdzia

Szósta Niedziela Wielkanocna

09 maja 2021
  1. W czwartek, 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz 40. rocznicę zamachu na Świętego Jana Pawła II. Jest to jednocześnie kolejna rocznica pierwszych Objawień Fatimskich i początek tegorocznych nabożeństw fatimskich. Początek o godz. 19.00 nabożeństwem majowym, potem procesja i msza św., a zaraz po mszy św. różaniec z kompletą.
  2. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 8.30 i 17.30. Zapraszamy do udziału w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej.
  3. Poproszono nas, by ogłosić, że po raz kolejny odbywać się będzie darmowe szkolenie komputerowe dla mieszkańców naszego rejonu. Tym razem mogą uczestniczyć w nim także osoby pracujące i prowadzące własną działalność gospodarczą, w wieku od 18-74 lat. Zapisy w zakrystii.
  4. Pod chórem można nabyć najnowszą prasę katolicką.
  5. Niech Pani Fatimska wyprasza łaski od Swego Syna dla przeżywający w tym tygodniu urodziny, a jest ich 89 osób (w tym najstarsza parafianka liczy sobie 93 lata) oraz jubileusze małżeńskie, to 3 pary (najdłuższy staż to 40 lat). Życzymy wszelkiej łaskawości Pana, a wszystkim udanej i Bożej niedzieli.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia