© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia 

  1. Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Korzystajmy z tego daru Bożej Opatrzności. Matka Boża w swych objawieniach wskazuje na różaniec jako mistyczną broń i narzędzie Bożych zwycięstw. W naszym kościele gromadzimy się na nim codziennie o godz. 8.00 i 17.30 Wszystkich parafian zapraszamy na tę modlitwę zgromadzonego wokół Maryi Kościoła.
  2. Katecheza komunijna dziś po Mszy Świętej o godzinie 11.30.
  3. W poniedziałek w liturgii obchodzimy święto, św. Łukasza Ewangelisty. Naszą szczególną modlitwą otoczmy pracowników służby zdrowia z okazji święta ich patrona. We wtorek wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki. W środę św. Jana Kantego, prezbitera a w piątek 22 października św. Jana Pawła II.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy o godz. 8.30 i 18.00. Tego dnia katecheza dla kandydatów do bierzmowania o godz. 19.00 w kościele.
  5. Na stoliku pod chórem zostały wyłożone kartki na wypominki jednorazowe, roczne i listopadowe msze św. wspólne za zmarłych.
  6. Za tydzień przypada Niedziela Misyjna z tej okazji będziemy mogli wesprzeć Dzieła Misyjne Kościoła swoją ofiarą, którą będzie można złożyć do puszek przy wyjściu z kościoła.
  7. Kolejne nabożeństwo o uzdrowienie na ciele i duszy, odbędzie 30 października. Od godz. 17.00 rozpocznie spowiedź święta, o 18.00 Eucharystia z intencją o uzdrowienie. Po mszy część dalsza wspólnej modlitwy.
  8. Serdecznie polecamy lekturę prasy katolickiej, która wyłożona jest pod chórem.
  9. W tygodniu odbył się pogrzeb + Franciszka Ostrowickiego lat 68 zam. w Pucku przy ul. Adama Mickiewicz i + Wojciecha Skoczke lat 84 zam. w Pucku przy ul. Kasztanowej. Polećmy zmarłych miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
  10. Na rozpoczynający się tydzień niech nam Bóg błogosławi.
17 października 2021

XXIX Niedziela Zwykła

Przystań

Miłosierdzia