Przystań

Miłosierdzia

Czternasta Niedziela Zwykła

07 lipca 2024
 1. W imieniu ks. Karola, dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli misje na Kubie gdzie posługuje. Kwota 8.220 zł została już przekazana.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty po zakończeniu porannej Mszy św. do godz. 17.30.
 3. Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorek i piątek.
 4. W środę nowenna do św. Józef.
 5. We czwartek liturgiczne święto świętego Benedykta, opata, patrona Europy.
 6. Nowenna do św. Józefa o godz. 8.30 i 18.00.
 7. W sobotę 13 lipca zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 modlitwą różańcową, o której poprowadzenie proszę Wspólnotę Żywego Różańca. Następnie odśpiewamy godzinki i udamy się w procesji światła wokół kościoła. Po niej rozpocznie się Eucharystia zakończona Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Przypominamy, że tego dnia nie ma Mszy Św. o godz. 18.00.
 8. Doroczny odpust Matki Boskiej Szkaplerznej w Sanktuarium w Swarzewie, odbędzie się w sobotę 13 i w niedzielę 14 lipca. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie w gablotach.
 9. Za tydzień przypada nasza comiesięczna kolekta budowlana.
 10. Biuro parafialne w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) jest czynne: w środę od godz. 15.30 do 17.00 oraz w sobotę od godz. 9.15 -10.00. Sprawy pilne zgłaszamy na tel. dyżurny.
 11. Prasa katolicka do nabycia pod chórem w tym nasz Głos Siostry Faustyny.
 12. Podziękowania dla osób sprzątających w tygodniu kościół i wykonane prace porządkowe.
 13. W piątek odbył się pogrzeb + Zygmunta Pleckiego l. 91 zam. w Pucku przy ul Mikołaja Reja. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
 14. Dziękujemy Bogu za łaskę wspólnej modlitwy. Witamy przybyłych do nas Gości i życzymy wszystkim owocnego przeżywania Dnia Pańskiego.

 

 

Szczęść Boże,

ks. proboszcz Mariusz Kunicki

© Copyright 2024 - Przystań Miłosierdzia