Przystań

Miłosierdzia

Dziesiąta Niedziela Zwykła

09 czerwca 2024
 1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ (dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 w tygodniu po porannej i wieczornej eucharystii).
 2. Misjonarz Ks. Karol – głosi Słowo Boże w naszej parafii. W ostatnią niedzielę miesiąca (30 czerwca) swoją ofiarą do puszki wesprzemy misję gdzie posługuje.
 3. W środę nowenna do św. Józefa.
 4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w środę po wieczornej Mszy św. w kościele.
 5. W czwartek 13 czerwca o godz. 16.00 Msza św. w Brudzewie z okazji odpustu patrona miejscowości - św. Antoniego z Padwy.
 6. Również w czwartek zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 modlitwą różańcową, o której poprowadzenie proszę Wspólnotę Żywego Różańca. Następnie odśpiewamy godzinki i udamy się w procesji światła wokół kościoła. Po niej rozpocznie się Eucharystia zakończona Apelem Jasnogórskim. Tego dnia nie ma Mszy Św. o godz. 18.00.
 7. Dziś przypada nasza comiesięczna kolekta inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary. Zakończyliśmy w tym tygodniu malowanie zakrystii, trwa remont kruchty kościoła – koszt tych prac wyniesie ok 14 tys. (w tym materiały i robocizna). Dzisiejszą kolektę przeznaczamy całkowicie na uregulowanie tych należności.
 8. W sobotę 15 czerwca o godz. 6.00 wyjazd parafialny do Torunia powrót ok. godz. 21.00.
 9. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne: wtorek i środę od godz. 16.00 -17.00 w czwartek i sobotę będzie nieczynne.
 10. Podziękowania dla osób sprzątających w tygodniu kościół i wykonane prace porządkowe wokół świątyni.
 11. Życzymy wszystkim owocnego przeżywania Dnia Pańskiego i błogosławionego tygodnia.

 

 

Szczęść Boże,

ks. proboszcz Mariusz Kunicki

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia