Przystań

Miłosierdzia

Kiermasz świąteczny

01 grudnia 2023

Zbliża się radosny czas Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowujemy się by był to szczególny czas pełen rodzinnej miłości i przyjaźni, ciepła i radości, życzliwości i pogody ducha, by był to czas Miłosierdzia Bożego.

 

Jest to też czas gdzie każdy stara się o prezenty dla bliskich, taki niezwykły prezent na Boże Narodzenie podarowany prosto z serca i z chęci sprawienia bliskiej osobie, jak największej radości. Dzięki uprzejmości ks. Proboszcza Mariusza Kunickiego z ogromną radością, serdecznie zapraszamy Państwa na nasz Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w ramach działań terapeutycznych podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Ośrodku Adaptacyjnym. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 10 grudnia 2023 roku w Pucku w kościele Św. Faustyny Kowalskiej. Po każdej Mszy Świętej Podczas kiermaszu będziecie Państwo mieli okazję nabyć unikalne, ręcznie wykonane wyroby świąteczne, które powstały dzięki zaangażowaniu i kreatywności naszych niezwykłych uczestników.

 

Czekać będą na Państwa:

  • Ozdobne choinki i oryginalne, piękne ręcznie zrobione stroiki świąteczne
  • Wyjątkowe ozdoby świąteczne,
  • I wiele innych wyjątkowych prezentów

 

Dołączcie do nas, aby stworzyć razem magiczny klimat Świąt oraz wesprzeć naszych utalentowanych uczestników w ich drodze do samodzielności i pełnego uczestnictwa w życiu społecznym.

 

Zapewniamy, że każdy zakup to nie tylko wyjątkowy prezent dla bliskich, ale także wkład w budowanie lepszej przyszłości dla naszych uczestników. Każdy zakup wspiera ich rozwój oraz umożliwia dalszą realizację terapeutycznych celów. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na terapię i wypoczynek osób niepełnosprawnych umysłowo.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja i Zespół Terapeutyczny ŚDS

30 czerwca 2024
W dniach 22-29 czerwca 22 dzieci z naszej parafii uczestniczyło w wakacyjnym wyjeździe do Białki
11 maja 2024
Za trzy tygodnie planuje urlop w Polsce, a także prace animacji misyjnej w niedziele w
10 maja 2024
Nasza Archidiecezja gdańska poprzez peregrynację relikwii Świętego Wojciecha w poszczególnych parafiach, przeżywa czas przygotowana do

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia