Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Telefon:
Mogę wesprzeć zbiórkę:
Deklarowana kwota wsparcia:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Aktualnie 90 ofiarodawców zadeklarowało łącznie:

64.100,00 zł

(ostatnia  aktualizacja: 09.07.2020 godz. 14:00)

Parafia nasza otrzymała propozycję z pracowni artystycznej wykonania w pakiecie kamiennej figury św. Faustyny (naturalnej wielkości), która miałaby stanąć przed kościołem oraz monstrancji wielkości 140 cm.

 

Całkowity koszt to 180 000 zł. Natomiast przy zakupie osobno samej figury to kosztowałaby 160 000 zł, a sama monstrancja 110 000 zł. Wpłata na początek ma wynosić 90 000 zł. Reszta po wykonaniu czyli po około pół roku.

Z uwagi na wielkość kwoty do zapłaty proboszcz nie chce sam decydować, ponieważ parafia nie dysponuje takimi pieniędzmi. Środki, które obecnie są zgromadzone będą przeznaczone na figurę Pana Jezusa na krzyż w ścianie głównej oraz remont dachu, co łącznie wyniesie 50 000 zł.

 

Dlatego zwracamy się z prośbą o ewentualne deklaracje, gdyby oczywiście byli tacy chętni, kto może do końca roku przeznaczyć na ten cel jakieś środki i w jakiej byłyby one wysokości. Te deklaracje można złożyć osobiście w biurze, przez poniższy formularz lub przez naszą telefoniczną aplikację. Od ewentualnych deklaracji będzie zależała ostateczna decyzja. Figurę i monstrancję można obejrzeć na zdjęciach powyżej.

Szczegóły

W krótkiej galerii zdjęć prezentujemy projekt monstrancji oraz zdjęcia pomnika św. s. Faustyny Kowalskiej, które mogą pojawić się w naszej parafii.

Monstrancja i pomnik

św. Faustyny Kowalskiej

Przystań

Miłosierdzia

© Copyright 2020 - Przystań Miłosierdzia