22 października 2020
Kościół katolicki na całym świecie 22 października wspomina w liturgii św. Jana Pawła II. Zmarły
19 października 2020
Jerzy Popiełuszko (1947-1984) 19 października w dniu 36 rocznicy jego męczeńskiej śmierci  wspominamy bł. ks.
17 października 2020
SZCZĘŚĆ BOŻE! Drodzy Rodzice, Jeśli sytuacja się nie pogorszy to zapraszam dzieci na katechezę 25

Po długiej przerwie, będącej konsekwencją ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa, w naszej parafii ponownie odbędzie się nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie na duszy i na ciele. 

 

Podczas nabożeństwa przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się o uwolnienie z mocy ciemności wszystkich, którzy doświadczają niepowodzeń, nękania, dręczenia, tych którzy są ofiarami przekleństw, czy są poszkodowani przez grzech bałwochwalstwa i okultyzmu. Dlatego odnawiamy przyrzeczenia chrzcielne: wyrzekamy się szatana i wszystkich spraw jego oraz wyznajemy naszą wiarę. Wiemy, że najważniejsze jest nawrócenie serca i uzdrowienie duchowe, o które prosimy Boga.

 

Wiele osób modli się z nadzieją uzdrowienia z własnych chorób, czy uzdrowienia swoich bliskich, gorąco prosimy Pana Jezusa aby także i w naszym czasie dokonał cudów swojej miłości.

 

Przed modlitwą sprawowana jest Eucharystia w intencjach wszystkich obecnych i tych, którzy proszą o pomoc. Po Mszy św. odbywa się poświęcenie sakramentaliów (woda, sól i oliwa) oraz dewocjonaliów. 

 

Na nabożeństwo zapraszamy w najbliższą sobotę 18-go lipca o godz. 16:30.

 

 

13 lipca 2020

Nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie na duszy i na ciele

Przystań

Miłosierdzia

© Copyright 2020 - Przystań Miłosierdzia