Przystań

Miłosierdzia

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

17 kwietnia 2022

 

 1. Msze św. w Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego sprawowane będą o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00, oraz o godz. 7.00 w Sławutowie.
 2. Nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia, dzisiaj i w kolejne dni tygodnia po wieczornej mszy św.
 3. W drugi dzień świąt wszystkie msze św. według porządku niedzielnego.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 8.30 i 18.00.
 5. Najbliższy tydzień to oktawa świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W związku z oktawą w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Tego dnia będzie miała miejsce zbiórka do puszek na rzecz Caritas naszej archidiecezji.
 7. Kandydaci do bierzmowania najbliższe spotkanie formacyjne będą mieli w środę 27 kwietnia o godz. 19.00 w kościele.
 8. Kolekta budowlana z ubiegłej niedzieli wyniosła 10.782 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 9. Kierujemy podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w świąteczne przygotowania i przebieg uroczystej liturgii. Służbie liturgicznej ołtarza, szafarzom, naszemu chórowi parafialnemu z panem organistą. Straży Pożarnej, osobom przygotowującym Ciemnicę i Grób Pański. Dziękujemy za przygotowanie dekoracji kwiatowej oraz posprzątanie świątyni a także prace porządkowe wykonane wokół niej.
 10. Na stojaku pod chórem można nabyć najnowszą prasę katolicką.
 11. Niech święta Wielkiej Nocy przyniosą nam duchowe odrodzenie,napełniając pokojem i dają siłę na codzienne życie. Błogosławionych, zdrowych i pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla całej Wspólnoty Parafialnej oraz przybyłych Gości.
 12. Zmarł nasz parafianin + Michał Dominik l.72 zamieszkały w Pucku przy ulicy Słowackiego. Jego pogrzeb odbędzie się w środę 20 kwietnia. Różaniec o 9.30, msza święta pogrzebowa o godz. 10.00. Polećmy zmarłego miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia