Przystań

Miłosierdzia

Piąta Niedziela zwykła

06 lutego 2022
 1. Dziś piąta niedziela w ciągu w roku kościelnego. Dobry Bóg gromadzi nas na Świętej Wieczerzy, aby karmić słowem i Ciałem Chrystusa. W ten sposób umacnia nas na drodze naszych codziennych zmagań.
 2. Za tydzień przypada nasza miesięczna zbiórka budowlana. Przy tej okazji dziękujemy za złożone ofiary na remont kapliczki w Połczynie w kwocie 1338 zł.
 3. Jutro zapraszamy na Mszę Świętą wotywną ku czci Ducha Świętego.
 4. Natomiast we wtorek będziemy modlić się przez orędownictwo św. Michała Archanioła.
 5. Zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia, którą odmawiamy w tygodniu we wtorek i piątek po porannej i wieczornej Mszy Świętej.
 6. W czwartek przypada 102 rocznica Zaślubin Polski z Morzem. Msza Św. w Puckiej Farze o godz. 10.00.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu jak zawsze w czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
 8. W piątek 11 lutego obchodzimy XXX Światowy Dzień Chorego. Przez orędownictwo Najświętszej Mari Panny z Lourdes naszą modlitwą otoczymy wszystkich cierpiących. Msza Święta z intencją za chorych o godz.8.30. Tego dnia będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.
 9. Informujemy, że został podany termin tegorocznego bierzmowania, które odbędzie się w czwartek 2 czerwca. Sakramentu udzieli Jego Ekscelencja Arcybiskup Tadeusz Wojda SAC.
 10. Pod chórem wyłożona jest prasa katolicka: Tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz nasz Głos Siostry Faustyny.
 11. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie pandemii czują się odpowiedzialni i dbają o materialne potrzeby Kościoła, wspierając bieżące funkcjonowanie i utrzymanie świątyni. W styczniu rachunek za ogrzewanie samego kościoła wyniósł prawie 9 tyś. Dziękujemy również za rozebranie dekoracji świątecznej, posprzątanie i wystrój kwiatów. Bóg zapłać.
 12. Pozdrawiamy serdecznie Parafian i witamy Gości. Życzymy błogosławieństwa Bożego oraz wsparcia naszej patronki św. Faustyny. Wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia