© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia 

26 listopada 2022
W związku z zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku duszpasterskiego Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin przygotował BARDZO
22 listopada 2022
Zapraszamy na kolejne nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie na duszy i na ciele, które rozpocznie
01 listopada 2022
W wypominkach jednorazowych będziemy modlić się codziennie od 1 do 8 listopada po wieczornej Mszy

Zapraszamy na VI Diecezjalne Rekolekcje Mężczyzn.

 

Kiedy?: 7-9 marca

O której?: o godzinie 19:00 - Msza Święta z homilią i konferencja

Gdzie?: w parafii pw. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Gdańsku (ul. Powstańców Warszawskich 52)

Hasło: Jak PO MĘSKU przeżyć Wielki Post?

 

Ile razy próbowałeś już coś zmienić w swoim życiu? Zacząć biegać, zdrowiej się odżywiać, czy pogłębić relację z Bogiem by zaprosić Go do każdej chwili swojego życia? Jak bardzo tego pragnąłeś i jak dużo byłeś w stanie poświęcić dla tej zmiany? Jak często wytrwałeś w swoich postanowieniach i w okresie Wielkiego Postu zbudowałeś solidne fundamenty swojego przyszłego domu? A ile razy zabrakło Ci motywacji i zrobiłeś tylko nieznaczny lifting wierzchniej warstwy swojego serca? Ile razy przespałeś ten święty czas?

 

Drogi Mężczyzno, zapraszamy Cię na rekolekcje, które w tym roku wygłosi ksiądz Jarosław Szymczak – kapłan Instytutu Świętej Rodziny w Łomiankach koło Warszawy, doktor teologii małżeństwa i rodziny. Duchowny, który dobrze zna męską psychikę i potrafi dostrzec jak istotna jest rola mężczyzn jako członków rodzin (mężów, ojców, dziadków), Kościoła oraz członków naszej polskiej społeczności.

 

Jednocześnie mamy wielką prośbę do wszystkich kobiet, aby przyszły na te rekolekcje ze swoim mężczyzną, i razem z nim wsłuchały się w głoszone Słowo Boże.

 

Bądźmy mocni w Panu – siłą Jego potęgi (Ef 6,10)

 

02 marca 2022

Rekolekcje dla mężczyzn

Przystań

Miłosierdzia