Przystań

Miłosierdzia

Szesnasta Niedziela zwykła

17 lipca 2022
  1. Serdecznie witamy wszystkich parafian, turystów oraz gości. Ks. Andrzejowi Bulczakowi dziękujemy za pomoc duszpasterską.
  2. Dzisiaj w Swarzewie odbywają się główne uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Szkaplerznej.
  3. Kolekta budowlana z ubiegłej niedzieli wyniosła 12.163 zł. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy. Wyrażamy również parafianom naszą wdzięczność za nieustanną troskę o Dom Boży, cotygodniowe sprzątanie oraz wystrój kwiatów. Niech Pan Bóg wynagrodzi błogosławieństwem wszelki trud i zaangażowanie.
  4. W środę nowenna do św. Józefa o godz. 8.30 i 18.00.
  5. W liturgii Kościoła w tygodniu wspomnienie: w piątek św. Marii Magdaleny w sobotę św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
  6. Rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego zwraca się do wszystkich, którzy odczuwają w sobie powołanie do kapłaństwa, by nie zwlekali z decyzją i zgłosili się do naszej archidiecezjalnej uczelni. Wraz z nowym rokiem akademickim kandydaci będą mogli wejść na drogę formacji ku kapłaństwu. Szczegółowe informacje na temat procedury rekrutacji do Gdańskiego Seminarium Duchownego i warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminarium oraz w gablocie ogłoszeń przy naszym kościele.
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej pod chórem.
  8. Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia i w modlitwie polecamy opiece świętych patronów.
  9. Wszystkim życzymy zdrowia, pogody ducha, bezpiecznego tygodnia, dobrej pogody i wypoczynku. Szczęść Boże.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia