Przystań

Miłosierdzia

Szósta Niedziela zwykła

13 lutego 2022
 1. Dziś przypada nasza miesięczna kolekta inwestycyjna. Za wszystkie ofiary oraz troskę, serdecznie dziękujemy.
 2. W poniedziałek liturgiczne Święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
 3. Zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia, którą odmawiamy w tygodniu we wtorek i piątek po porannej i wieczornej Mszy Świętej.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 8.30 i 18.00.
 5. Również w środę przypada 7 rocznica śmierci ks. Marka Rybickiego – posługującego w naszej wspólnocie. Polecamy go modlitewnej pamięci.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość naszej świątyni i ułożone kwiaty.
 8. Biuro parafialne w czasie ferii (czyli od jutra do końca lutego), będzie czynne tylko popołudniu we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00.
 9. Zachęcamy do czytania i nabycia prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela, Gościa Niedzielnego, Różańca, oraz naszego Głosu Siostry Faustyny.
 10. Ogłoszenie Sołectwa Połczyno. W związku z decyzją Ministerstwa Zdrowia o przydziale maseczek. Zapraszamy mieszkańców Połczyna w środę i czwartek tj. 16, 17 lutego w godz. 16.00 - 19.00 na salę w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej po ich odbiór. Można przy okazji pobrać maseczki dla rodziny i sąsiadów. W tym terminie będzie również możliwość osobistego odbioru decyzji o wysokości podatków (nakazów płatniczych) .
 11. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym ferie zimowe, życzymy dobrego czasu odpoczynku a wszystkim błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia