Przystań

Miłosierdzia

Trzydziesta Pierwsza Niedziela Zwykła

05 listopada 2023
 1. Trwa miesiąc poświęcony naszej modlitewnej pamięci za tych, którzy poprzedzili nas w drodze do wieczności. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych do 8 listopada włącznie przy spełnieniu zwyczajnych warunków. Naszą modlitwę w wypominkach jednorazowych za bliskich zmarłych, będziemy ofiarowywali Panu Bogu do środy o godz. 17.30 w połączeniu z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 2. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania dziś po wieczornej mszy św.
 3. W poniedziałek msza św. z wotywy o św. Michale Archaniele, natomiast we wtorek o Duchu Świętym.
 4. W najbliższą środę 8 listopada o godz. 8.30 zostanie odprawiona pierwsza MSZA ŚW. WSPÓLNA ZA ZMARŁYCH. Nowenna do św. Józefa w środę wyłącznie o godz. 18.00.
 5. Informujemy również, że tegoroczne złożone wypominki roczne na godz. 8.00 i 10.00 w niedzielę, będą odczytywane od Nowego Roku Kalendarzowego.
 6. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych w środę o godz. 16.30 w kościele.
 7. Zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 – 18.00.
 8. W sobotę 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Dzień modlitw w intencji Ojczyzny i Polaków – tych żyjących i tych, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę. Uroczysta msza św. w Puckiej Farze o godz. 10.00.
 9. 11 listopada to również liturgiczne wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa - odpust parafialny w Łebczu.
 10. Informujemy, że kolejne nabożeństwo o uzdrowienie na ciele i duszy, odbędzie w sobotę 11 listopada. Od godz. 17.30 spowiedź święta, o 18.00 Eucharystia z intencją o uzdrowienie - po mszy część dalsza wspólnej modlitwy do godz. ok 19.45.
 11. Za tydzień przypada nasza comiesięczna kolekta na potrzeby naszej parafii.
 12. Wychodząc z kościoła będziemy mogli wesprzeć swoją ofiarą małą Faustynkę, która urodziła się wadami i zaburzeniami całego rozwoju. Kwestują jej rodzice i rodzeństwo. W ich imieniu Bóg zapłać za okazane serce.
 13. Pod chórem do nabycia czasopisma: Niedziela, Gość Niedzielny oraz nasz parafialny Głos Siostry Faustyny.
 14. Bardzo dziękujemy osobom, które sumiennie co tydzień, podejmują wysiłek przy sprzątaniu naszej świątyni oraz ułożone kwiaty.
 15. Wszystkim życzymy opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.

 

 

Szczęść Boże,

Ks. prob. Mariusz Kunicki

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia