Przystań

Miłosierdzia

Trzynasta Niedziela Zwykła

30 czerwca 2024
 1. Wychodząc z kościoła swoją ofiarą do puszki możemy wesprzeć misie gdzie posługuje na Kubie ks. Karol. W jego imieniu składamy podziękowania za wszelkie złożone ofiary.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty po zakończeniu porannej Mszy św. do godz. 17.30.
 3. W tym miesiącu w poniedziałek 1 lipca Msza św. z wotywy o Duchu Św. Natomiast we wtorek 2 lipca, będziemy się modlić przez orędownictwo św. Michała Archanioła.
 4. Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorek i piątek.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W tygodniu przypadają dni eucharystyczne:
  • pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 17.30. wspólny różaniec z intencją o nowe, święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego oraz za powołanych.
  • pierwszy piątek miesiąca – spowiedź rano od godz. 8.00 popołudniu od godz. 17.00. W Sławutowie od godz. 15.30.
  • pierwsza sobota miesiąc nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi połączone z różańcem o godz. 8.00.
 7. W sobotę 6 lipca zapraszamy na kolejne nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie na duszy i ciele. Od godz. 17.30 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, następnie eucharystia o godz. 18.00. Po jej zakończeniu dalsza część nabożeństwa do godz. ok 19.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. Informujemy, że w miesiącu lipcu i sierpniu są jeszcze wolne terminy intencji mszalnych. Dokładna ich terminy są umieszczone w naszym biuletynie.
 9. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym nie ma duszpasterskich odwiedzin chorych w domach. W nagłych sytuacjach prosimy o kontakt na telefon dyżurny.
 10. Biuro parafialne w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) będzie czynne: w środę od godz. 15.30 do 17.00 oraz w sobotę od godz. 9.15 -10.00. Sprawy pilne zgłaszamy na tel. dyżurny.
 11. Dziękujemy za posprzątanie świątyni w tygodniu oraz wszystkie prace porządkowe wokół niej – niech Pan Bóg wynagrodzi ten trud.
 12. Pod chórem tradycyjnie do nabycia najnowsza prasa katolicka.
 13. Trwa okres wakacji i urlopów. Korzystającym z wypoczynku życzymy pięknej pogody oraz Bożego spędzenia tego czasu. Pozdrawiamy też wszystkich, którzy wypoczywają na terenie naszej parafii.

 

 

Szczęść Boże,

ks. proboszcz Mariusz Kunicki

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia