Przystań

Miłosierdzia

Druga Niedziela zwykła

16 stycznia 2022
 1. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. dziś po Mszy o godz. 11.30.
 2. Od wtorku rozpoczynamy „Tydzień modlitw o Jedności Chrześcijan” pod hasłem „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon”. Dołączmy tą intencję do naszej codziennej modlitwy.
 3. Kolekta inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 9.185 zł. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękujemy.
 4. Zapraszamy na Msze Święte kolędowe o godz. 18.00, które sprawowane w intencji parafian. Prosimy o przyniesienie na te Msze Święte naczynia z wodą, aby można było pobłogosławić ją podczas Mszy Św., by później móc pokropić nią mieszkanie. Podczas Mszy św. można złożyć tradycyjną ofiarę kolędową na czekający nas pierwszy etap remontu dachu kościoła. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary składane podczas Mszy św., a także przekazywane indywidualnie i wpłacane na konto parafii. Serdeczne Bóg zapłać. Nowo przybyłe rodziny, które pragną poświecić mieszkanie prosimy o indywidualne zgłoszenie tego w zakrystii lub biurze parafialnym. Harmonogram Mszy Świętych kolędowy w tym tygodniu:
  • Poniedziałek 17 stycznia – Puck ul. Ks. Sychty, Matejki, Necla, Mestwina, Norwida, Paderewskiego, Reja, Słowackiego, Żeromskiego.
  • Wtorek 18 stycznia - Puck ul: Miotka, Kraszewskiego, Mickiewicza, Wejherowska, Pogodna.
  • W środę 19 stycznia - Msza Św. kolędowa dla sympatyków, przyjezdnych oraz wszystkich związanych duchowo z naszą parafią.
 5. Do Środy włącznie Msza Św. parafialna popołudniu o godz. 17.00. Od czwartku msza św. popołudniu o godz. 18.00.
 6. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 8.30 i 18.00.
 7. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do 18.00. Zachęcamy do adoracji i uwielbienia Jezusa eucharystycznego.
 8. Katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania w czwartek 20 stycznia o godz. 19.00 w kościele.
 9. W piątek przypada dzień Babci a w sobotę dzień Dziadka. Życzymy z tej okazji wszystkim babciom i dziadkom błogosławieństwa Bożego oraz szacunku i miłości ze strony wnuków.
 10. Informujemy, że kolejne nabożeństwo o uzdrowienie na ciele i duszy odbędzie się w sobotę 29 stycznia. Plan spotkania: od godz. 17.15 rozpocznie spowiedź święta, o 18.00 Eucharystia z intencją o uzdrowienie. Po mszy św. część dalsza wspólnej modlitwy do godz. 19.45.
 11. Kurs przedmałżeński w Farze Puckiej rozpocznie się w sobotę 5 lutego i trwać będzie przez 5 sobót. Spotkania zawsze o godz. 16.00.
 12. Wszystkim dbającym o czystość w koście, oraz wystrój kwiatów – bardzo dziękujemy.
 13. Do nabycia prasa katolicka: Pismo biblijne Galilea, Tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz nasz parafialny Głos Siostry Faustyny.
 14. Niech Bóg błogosławi wszystkim na ten nowy tydzień, w zdrowiu, potrzebnych siłach, w pogodzie ducha. Szczęść Boże.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia