Przystań

Miłosierdzia

Dwudziesta Trzecia Niedziela zwykła

04 września 2022
 1. Dzisiaj w Swarzewie przypadają główne uroczystości odpustowe Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymka z naszej parafii wyruszyła o godz. 8.00, powrót ok. 14.30. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w podjęcie u nas poczęstunkiem tylu pielgrzymów. Tradycyjnie dziękujemy piekarni za przekazanie bułek, chleba, drożdżówek, rolnikom za ofiarowane warzywa do zupy.
 2. Dziękujemy Ks. Łukaszowi Grelewiczowi za głoszone Słowo Boże i duszpasterską pomoc.
 3. W poniedziałek o godz. 8.30 i 18.00 przypada comiesięczna msza św. z wotywy o Duchu Św., natomiast w piątek będziemy uciekać się do orędownictwa św. Michała Archanioła.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W czwartek 8 września z racji Święta Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Boskiej Siewnej) o godz. 8.30 i 18.00. pobłogosławimy ziarno siewne i nasiona.
 6. Chorych z posługą sakramentalna odwiedzimy w piątek 9 września.
 7. Informacje na temat duszpasterstw, spotkań dla dzieci pierwszokomunijnych, kandydatów do bierzmowania, zostaną podane w kolejną niedzielę.
 8. Za tydzień przypada nasza comiesięczna zbiórka budowlana.
 9. Wyrażamy naszą wdzięczność dla osób sprzątających świątynię, dbających o kwiaty a także wszelkie prace wokół kościoła. Bóg zapłać.
 10. Jak zawsze zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępny jest: Tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny, Różaniec i biuletyn „Głos Siostry Faustyny”.
 11. W tygodniu odbył się pogrzeb + Romana Włodarek l.86 zamieszkałego w Połczynie. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia, życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki Św. Faustyny. Szczęść Boże.

 

Z powyższymi ogłoszeniami można się również zapoznać w gablocie informacyjnej przy wyjściu z kościoła

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia