Przystań

Miłosierdzia

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

04 kwietnia 2021
  1. Msze św. w Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego sprawowane będą o godz. 6.45, 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00.
  2. Począwszy od dziś, kolejny dni Nowenny przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia w transmisji internetowej z kaplicy z plebanii o godz. 15.00.
  3. W drugi dzień świąt wszystkie msze św. w obecnym porządku niedzielnym.
  4. Najbliższy tydzień to oktawa świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W związku z oktawą w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Za tydzień przypada nasza kolekta inwestycyjna.
  6. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zgodnie z ustaleniem ks. Arcybiskupa w Niedzielę Miłosierdzia – 11 kwietnia br. będzie miała miejsce specjalna, zbiórka do puszek na rzecz Caritas naszej archidiecezji.
  7. Urząd Miasta Puck prosił, aby poinformować, że 1 kwietnia w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Podstawową formą udziału w spisie jest samospis internetowy na stronie www.spis.gov.pl. Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje wszystkich mieszkańców.
  8. Na stojaku pod chórem można nabyć najnowszą prasę katolicką.
  9. Niech Zmartwychwstały Syn Boży błogosławi tegotygodniowym solenizantom, których jest 100 (najstarszy parafianin liczy sobie 84 lata) i jubilatom, czyli 33 parom (najdłuższy staż to 41 i 43 lata). Gratulujemy i życzymy wszelkiego dobra.
  10. Parafianom i gościom przybyłym do naszej parafii na święta Wielkiej i Świętej Nocy życzymy owocnego udziału w Misterium Paschalnym Chrystusa. Niech spotkanie ze Zbawicielem przy Stole Eucharystycznym i przy stole w domach rodzinnych umocni was i wasze rodziny w miłości, jedności i pokoju.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia