Przystań

Miłosierdzia

Piąta Niedziela Wielkanocna

15 maja 2022
  1. Jutro 16 maja Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
  2. W naszym kościele codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej. W niedzielę po mszy św. o godz. 18.00, w tygodniu po porannej oraz wieczornej mszy św. Zapraszamy do udziału w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej.
  3. W środę Nowenna do Matki Nieustającej Pomocy o godz. 8.30 i 18.00.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w środę 18 i w czwartek 19 maja o godz. 19.00 w kościele.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu tradycyjnie w czwartek od godz. 17.00.
  6. Kolekta budowlana z ubiegłej niedzieli wyniosła 9.793 zł. Jeszcze raz dziękujemy za złożone ofiary. Trwają prace na dachu świątyni, praktycznie trzy przęsła zostały już ukończone. W tygodniu została wymieniona szyba okna w tzw. miejscu dla najmłodszych z tyłu świątyni oraz wstawione zostały nawiewniki w okna, by udrożnić cyrkulację powietrza ze względu na wilgoć.
  7. Troska o nasz Dom Boży, wszystkie prace, które upiększają kościół i to co wokół niego, wypływają z miłości do Boga i odpowiedzialności za wspólne dobro. Za wszelki trud, bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom.
  8. Zachęcamy do nabycia aktualnej prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Tygodnika Niedziela oraz naszego Głosu Siostry Faustyny.
  9. W tygodniu odbył się pogrzeb naszej parafianki śp. Marii Cicirko lat 96 zam. w Pucku przy ul. Kraszewskiego. Polećmy zmarłą i nam bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  10. Bóg pragnie nam błogosławić na ten nowy tydzień. W mocy ducha z wiarą i nadzieją w sercu, otwórzmy się na te dary. Szczęść Boże.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia