Przystań

Miłosierdzia

Szósta Niedziela Wielkanocna

22 maja 2022
 1. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę przypadają „Dni Krzyżowe” - modlitwa o urodzaje i za kraje głodujące – nabożeństwo po zakończeniu wieczornej mszy św.
 2. W poniedziałek 23 maja na mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się o światło Ducha Świętego dla uczniów klas VIII na czas egzaminów – zapraszamy uczniów i rodziców do wspólnej modlitwy.
 3. We wtorek w liturgii Kościoła wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.
 4. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania od wtorku rozpocznie swoje bezpośrednie przygotowanie. Obowiązkowe spotkania o godz. 19.00 w kościele.
 5. W środę o godz. 8.30 msza święta wspólna za zmarłych.
 6. W czwartek przypada – Dzień Matki. Już dziś wszystkim Mamom, składamy najserdeczniejsze życzenia; przede wszystkim zdrowia, pokoju serca oraz opieki Najświętszej Maryi Panny na każdy dzień życia. Dziękujemy za Wasze dobre, kochające serca, za miłość, za uśmiech, za cierpliwość i obecność w naszym życiu. Niech Bóg obficie Wam błogosławi.
 7. W najbliższą sobotę 28 maja na mszy św. o godz. 10.00 w naszej parafii będzie miała miejsce Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W związku z tym nabożeństwo z odnowieniem przyrzeczeń Chrztu Świętego, spowiedź dla dzieci, rodziców oraz rodziny w piątek 27 maja od godz. 15.00. Na nabożeństwo prosimy, by dzieci przyniosły ze sobą świece.
 8. Informujemy, że uroczystość rocznicy Pierwszej Komunii Świętej odbędzie 5 czerwca na mszy św. o godz. 11.30. – spotkanie organizacyjne dla dzieci w piątek 3 czerwca o godz. 16.30 w kościele.
 9. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego – będziemy ją odmawiać po porannej oraz wieczornej mszy św.
 10. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 11. Przedstawiciele Połczyna, zwracają się jeszcze raz z prośbą o finansowe wspomożenie w ich trudzie odnowy tamtejszej kapliczki. Zbiórka do puszki za tydzień przy drzwiach kościoła.
 12. Tradycyjne podziękowania za posprzątanie kościoła, wykonane prace porządkowe wokół świątyni.
 13. Pod chórem do nabycia najnowsza prasa katolicka w tym nasz Głos Siostry Faustyny.
 14. W tygodniu odbył się pogrzeb + Marii Marceyon l.57 zam. w Sławutówku. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...
 15. Niech Maryja otacza wszystkich swą macierzyńską opieką. Zaś w trudzie i odpoczynku niech nas umacnia Boże błogosławieństwo. Szczęść Boże.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia