Przystań

Miłosierdzia

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

05 czerwca 2022
 1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ (w niedzielę po mszy św. o godz. 18.00 w tygodniu po porannej i wieczornej eucharystii).
 2. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek - Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.
 3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 5. W piątek przypada 5 rocz. święceń biskupich ks. Abp Tadeusza Wojdy SAC – pamiętajmy o Metropolicie w naszej modlitwie.
 6. W sobotę 11 czerwca o godz. 12.00 msza św. w Brudzewie z okazji odpustu patrona miejscowości - św. Antoniego.
 7. Za tydzień przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy – odpust na Kalwarii Wejherowskiej. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Wejherowa. Nasza parafia wyrusza w sobotę 11 czerwca ok godz. 7.40 sprzed kościoła, dołączymy do pielgrzymów z puckiej fary i Władysławowa. Korzystając z uprzejmości Ks. proboszcza Jerzego Kuncy, za którą wyrażamy wdzięczność w sobotę na pielgrzymów będzie czekał autokar w Wejherowie – odjazd z parkingu przy klasztorze o godz. 14.30. W niedzielę powrót pielgrzymki, wyjazd autokaru dla pieszych pielgrzymów udających się w drogę powrotną o godz. 7.30 z parkingu przy stadionie w Pucku. Procesja z klasztoru na Kalwarię wyrusza o godz. 9.00 a po mszy św. ok. godz. 13.00 przy klasztorze formowanie pielgrzymki na drogę powrotną do Pucka.
 8. Dziękujemy za złożone ofiary z ubiegłej niedzieli do puszki w kwocie 2.337 zł na remont kapliczki w Połczynie.
 9. Za tydzień przypada nasza kolekta budowlana, którą całkowicie przeznaczamy na regulowanie należności za remont dachu kościoła.
 10. W przyszłą niedzielę podamy tracę procesji Bożego Ciała, natomiast prosimy chętne osoby do przygotowania ołtarzy o zgłaszanie tego do nas księży w zakrystii lub biurze parafialnym.
 11. Dziękujemy za cotygodniowe posprzątanie świątyni oraz wszystkie prace porządkowe wokół niej.
 12. Zachęcamy do nabycia najnowszej prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela, Gościa Niedzielnego i naszego biuletynu Głos Siostry Faustyny. 
 13. Niech Boże błogosławieństwo nas umacnia, daje siły ducha i te fizyczne  na nowy tydzień. Wszystkim życzymy szczęść Boże.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia