Przystań

Miłosierdzia

X Niedziela Zwykła

06 czerwca 2021
  1. Dziś obchodzimy Dzień Dziękczynienia. Prawdziwym wotum jest Polska wdzięczna Bogu za odzyskaną wolność. Przed kościołem możemy złożyć ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
  2. W poniedziałek na msze święte zapraszamy czcicieli Ducha Świętego.
  3. We wtorek po mszy wieczornej o godz. 18.45 zapraszamy uczniów klas VIII, którzy pragną w przyszłym roku przyjąć sakrament Bierzmowania oraz ich rodziców.
  4. W czwartek będziemy odprawiać msze święto o św. Michale Archaniele. Godzinki rozpoczną się o godz. 7.55 i 17.25.
  5. W piątek 11 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu z okazji uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
  6. W sobotę wspomnimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. 
  7. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Codziennie o godz. 18.00 msza św. z nabożeństwem czerwcowym i procesją.
  8. Zmarł śp. Dariusz Baranowski z Celbowa, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10.00. Zmarła też śp. Eugenia Rohraff zam. Puck, ul. Wejherowska 43; msza św. pogrzebowa także w poniedziałek o godz. 12.00.
  9. Na stoliku pod chórem wystawiona jest najnowsza prasa katolicka.  
  10. Serdeczne życzenia kierujemy na ręce tegotygodniowych solenizantów, których jest ich 92 (najstarsza parafianka liczy sobie 91 lata) oraz jubilatów, to jest 30 par (najdłuższy staż to 56 lat). Wszystkim życzymy udanej i Bożej niedzieli

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia