Przystań

Miłosierdzia

XI Niedziela Zwykła

13 czerwca 2021
  1. Jutro o godz. 19.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu NMP, potem procesja i msza św., a na zakończenie różaniec z modlitwą przed spoczynkiem.
  2. W środę zapraszamy na msze święte o Matce Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Przypominamy, że nabożeństwo czerwcowe odprawiamy w połączeniu z mszami świętymi: w co dzień o godz. 8.30 i 18.00, w niedziele tylko o godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii przedstawicieli Gdańskiego Seminarium Duchownego, którzy jak co roku będą głosić słowo Boże, a kolekta w całości przeznaczona będzie na potrzeby uczelni.
  5. W związku ze znoszonymi obostrzeniami jeszcze tylko do końca czerwca sprawowana będzie niedzielna msza św. o godz. 6.45. Od lipca powracamy do zwykłego porządku niedzielnego.
  6. W imieniu mieszkańców Połczyna pragnę podziękować za ofiary, a było to 1820 złotych, złożone na odbudowę tamtejszej kapliczki.
  7. Na stoliku pod chórem można nabyć prasę katolicką. 
  8. W rozpoczynającym się tygodniu niech Ojciec Niebieski obficie obdarowuje jubilatów i solenizantów. A ponieważ ostatnio podaliśmy dane z obecnego tygodnia, więc dziś podajemy te z minionego tygodnia: jubilatów było 21 par (najdłuższy staż - 61 lat), zaś solenizantów było 90 (najstarsza parafianka liczy sobie 93 lata). Wszystkim życzymy udanego i Bożego tygodnia.

© Copyright 2021 - Przystań Miłosierdzia