Imię:
Kontakt:
Treść pytania:
Wyślij
Wyślij
Pytanie zostało wysłane — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

08 maja 2020
Przepraszam, zacznę od historyjki, ponoć prawdziwa. W pewnej parafii było sporo księży. I przy posiłku, jak to bywa przy rozmowie, jeden przez drugiego zgłaszali różne pomysły na akcje duszpasterskie. Każdy
07 maja 2020
Drogi autorze pytania. Ja też nie wiem co z niego zrobią. Możemy się tak pozastanawiać bardzo długo, aż nas głowa rozboli. Chyba nie ma sensu :-) A poważnie, to nie
24 kwietnia 2020
Najkrótsza odpowiedź, to: nie, nie jest taką samą modlitwą. To jednak nie oznacza, że jest mniej ważną modlitwą. W naszej wierze są różne sposoby modlenia się, czyli tzw. szkoły modlitwy.
19 maja 2020
Najpierw Autora pragnę bardzo serdecznie przeprosić, że tak długo musiał czekać na odpowiedź, ale trochę zajęć, które mnie pochłonęły i pewnie wrodzone lenistwo sprawiły to opóźnienie. A teraz do rzeczy.
Ten blog poświęcony jest pytaniom, które można składać poprzez formularz u dołu ekranu lub wysyłać pocztą elektroniczną. Pytania dotyczące wiary i wszystkiego co z nią związane. A więc pytania filozoficzno-teologiczno-egzystencjalne. Może coś na temat Kościoła przez duże K, może coś na pograniczu psychologi i duchowości. Wiara szuka zrozumienia. 
Fides et ratio tzn. Wiara i Rozum. 

Zapytaj o wiarę

Przystań

Miłosierdzia

© Copyright 2020 - Przystań Miłosierdzia